O produktach

Wszystkie produkty są wykonywane z skór naturalnych z dbałością o szczegóły i detale.

Materiały :

Skóry używane do wyrobu moich produktów pochodzą z Polskich i Włoskich garbarni. W zależności od produktu i rodzaju przeznaczenia do wyrobu danego produktu są dobierane różne rodzaje skór. W niektórych produktach są dokładane części (nie skórzane ) wykonane z gumy , naturalnego latexu itp. Zawsze jest zaznaczone w opisie produktu.

Rozmiary:

Ubrania, uprzęże, body itp. są produkowane w różnych rozmiarach od S do XXL. W celu odpowiedniego dobrania rozmiaru będą Państwo poproszeni o podanie odpowiednich wymiarów. Np dla uprzęży na klatkę piersiową będzie to maksymalny obwód w klatce piersiowej itp. W przypadku szycia spodni na zamówienie najlepiej podesłać swój ulubiony wzór spodni który dobrze leży, co pozwoli mi bardzo dobrze dopasować krój. Tyczy się to także innych rzeczy. Nie jest to jednak konieczne – można także podać dokładne wymiary ubrania.

Produkty na indywidualne zamówienie:

Wykonujemy także produktu na życzenie. Wystarczy podesłać na maila poglądowe foto lub szkic wraz z opisem oczekiwań. Zrobimy wycenę, termin realizacji oraz napiszemy jak możemy wykonać dany przedmiot. Po ustaleniu szczegółów trzeba będzie wpłacić zaliczkę i zaczynamy działać. Resztą wpłaty może być uiszczona przy odbiorze u kuriera bądź też przelewem przed wysyłką.

Seria produktów BASIC :

Seria ta w odniesieniu do pasków na rece , nogi, uda itp wykonana jest z warstwy głównej wykonanej z grubych skór oraz warstwy podszycia miękką skórą od wewnętrznej strony.

W odniesieniu do uprzęży , body itp – rzeczy te wykonane są tylko z grubszej skóry ( w zależności od produktu w jednych cieńsza w innych grubsza ) bez żadnych podszyć itp.

Seria produktów EXLUSIVE:

Seria ta w odniesieniu do pasków na rece , nogi, uda itp wykonana jest z warstwy głównej wykonanej z grubych skór oraz warstwy podszycia miękką skórą oraz warstwą gąbki od strony wewnętrznej.

W odniesieniu do uprzęży , body itp – rzeczy te wykonane są kilku warstw skóry. Warstwy zewnętrznej oraz warstwy podszycia z miękkiej skóry od spodku ( styku z ciałem )


X

Zasubskrybuj nasz biuletyn

Zasubskrybuj biuletyn aby być na bieżąco z nowościami oraz otrzymywać kody rabatowe!

Dbamy o prywatność Twoich danych i udostępniamy je tylko stronom trzecim, które umożliwiają tę usługę.